Կազմվել է «Օհանյան–Րաֆֆի–Օսկանյան» դաշինքի նախընտրական ցուցակը։ Այն բաղկացած է 148 անձից։Ներկայացնում ենք ցուցակի առաջին քսանյակը՝1. Սեյրան Օհանյան (անկուսակցական),2. Արմեն Մարտիրոսյան («Ժառանգություն»),3. Վարդան Օսկանյան («Համախմբում»),4. Էլինար Վարդանյան («Համախմբում»),5. Վահագն Հովհաննիսյան («Ժառանգություն»),6. Անդրանիկ Թևանյան («Համախմբում»),7. Ստեփան Մարգարյան («Համախմբում»),8. Սուսաննա Մուրադյան («Ժառանգություն»),9. Գեղամ Նազարյան («Համախմբում»),10. Գառնիկ Սահակյան («Ժառանգություն»),11. Րաֆֆի Հովհաննիսյան («Ժառանգություն»),12. Լիգիա Մելքումյան («Ժառանգություն»),13. Արեգնազ Մանուկյան («Համախմբում»),14. Աղվան Պողոսյան («Համախմբում»),15. Գագիկ Մարգարյան («Ժառանգություն»),16. Տիգրան Կարապետյան (Ժողովրդական կուսակցություն),17. Արթուր Բալոյան («Արդարություն»), 18. Անդրիաս Ղուկասյան (անկուսակցական),19. Հայկ Խաչատրյան («Համախմբում»),20. Անուշ Խաչատրյան («Համախմբում»)։