Սերժ Սարգսյան եվրոպացի դիվանագետների հետ ամփոփել է անցած տարվա արդյունքները
Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր աշխատանքային ճաշ է ունեցել Հայաստանում հավատարմագրված Եվրամիության անդամ երկրների դեսպանների եւ Եվրահանձնաժողովի պատվիրակության ղեկավարի հետ:
Հանրապետության նախագահը եւ եվրոպացի դիվանագետները մտքեր են փոխանակել Հայաստան-Եվրոպական Միություն համագործակցության ընդլայնվող օրակարգի շուրջ, ամփոփել են անցած տարվա արդյունքները, ինչպես նաեւ խոսել են հետագա անելիքների մասին:

Президент Серж Саргсян подвел итоги прошлого года с европейскими дипломатами
Президент Серж Саргсян сегодня провел рабочий обед с аккредитованными в Армении послами стран-членов Евросоюза и руководителем делегации Еврокомиссии.
Президент Республики и европейские дипломаты обменялись мнениями по вопросам расширяющейся повестки сотрудничества Армения - Европейский Союз, подвели итоги уходящего года, а также обсудили планы на будущее.