«The Rolling Stones»–ի երաժիշտները խնդրել են չօգտագործել իրենց երգերը Թրամփի նախընտրական արշավում
Բրիտանական «The Rolling Stones» ռոք խումբը պահանջում է չօգտագործել իր երգերը Հանրապետական կուսակցությունից ԱՄՆ նախագահի թեկնածու Դոնալդ Թրամփի նախընտրական արշավում։ Այս մասին գրում է «Time»–ը։
Խմբի ներկայացուցիչը հայտարարել է, որ երաժիշտները երբեք էլ չեն թույլատրել այդ նպատակով իրենց ստեղծագործությունների օգտագործումը։
Աղբյուրը հիշեցնում է, որ Թրամփի ելույթները մշտապես ուղեկցվել են տարբեր երաժիշտների հայտնի կատարումներով։

Британская группа «The Rolling Stones» требует не использовать её песни в предвыборной кампании Дональда Трампа, сообщает «Time».
Представитель коллектива заявил, что музыканты никогда не давали разрешение на использование композиций в этих целях.
Напомним, что выступления Трампа всегда сопровождаются известными композициями различных исполнителей.
«The Rolling Stones» просит не использовать свои песни в предвыборной кампании Трампа