Կոչ՝ «Նվեր զինվորին» ակցիային մասնակցելու վերաբերյալ
Մեզանում չկա մի ընտանիք, ով այս կամ այն կերպ մասնակցած չլինի մեր հայրենիքի պաշտպանությանը: Հենց մեզ է ընձեռնվել անկախ պետականություն եւ Հայոց բանակ ունենալու պատիվը, որի շարքերում այսօր ծառայում են մեր եղբայրերն ու զավակները, ընկերներն ու սիրելիները:
Կոչ ենք անում բոլոր մայրերին, հայրերին, եղբայրներին, քույրերին, ընկերներին, գործարարներին իրենց հնարավորություններին ներածի չափով, աջակցել «Նվեր զինվորին» ակցիայի իրականացմանը, որով հավաքագրված դրամական միջոցներով նախատեսվում է առաջիկա Ամանորի կապակցությամբ պատրաստել եւ հանձնել ծանրոց-նվերներ ՀՀ զինված ուժերի սահմանամերձ զորամասերի ժամկետային զինծառայողներին: Ակցիան բարեգործական է եւ չի հետապնդում շահույթ:
Ապավինում ենք ձեր օգնությանը մեր զինվորներին հաճելի անակնկալ մատուցելու հարցում: Փոխանցումը կարելի է կատարել ցանկացած բանկից, աշխարհի ցանկացած կետից:

Призыв об участии в акции «Подарок солдату»
Среди нас нет семьи, которая так или иначе не участвовала в деле обороны нашей страны. Именно нам досталась гордость иметь независимую государственность и Армянскую армию, в рядах которой сегодня служат наши братья и сыновья, друзья и любимые.
Призываем всех матерей, отцов, братьев, сестер, друзей, предпринимателей по мере своих возможностей, содействовать проведению акции «Подарок солдату». Все собранные средства будут направлены на подготовку и вручение новогодних подарков военнослужащим срочной службы приграничных воинских частей Армянской армии. Акция благотворительная и не преследует финансовой выгоды.
Надеемся на вашу помощь для преподнесения приятного сюрприза нашим солдатам. Перевод денег можно осуществить с любого банка, из любой точки мира.